O nás

Historie společnosti

Společnost AH stav s.r.o. byla založena panem Andrejem Hejhalem který v současné době působí ve funkci jednatele společnosti a paní Zuzanou Hejhalovou. Oba zakladatelé vlastní 50% obchodního podílu.
Tato nová společnost navázala a převzala od listopadu roku 2016 všechny aktivity firmy ANDREJ HEJHAL, která úspěšně podnikala v oboru stavebnictví již od roku 2011.

Profil společnosti

Od počátku svého působení v rámci karlovarského regionu se vedení společnosti zaměřuje na kvalitu, efektivnost, profesionalitu jak v teoretických znalostech,tak i v praktickém výkonu prováděných činností.
Společnost od svého vzniku realizovala více jak 40 zakázek, v objemu přesahujícím 20 mil.Kč.

Působení společnosti

V současné době naše společnost působí v oblasti dopravních staveb a pozemního stavitelství, zahrnující výstavbu silnic a dálnic, zpevněných ploch, sportovišť a zařízení pro volný čas.
Dále se naše společnost zabývá kompletní stavební činností související s výstavbou rodinných a bytových domů, rekonstrukcí bytových jednotek, bytových jáder, půdních vestaveb.
Provádíme zateplování budov fasádními systémy, specializujeme se na zhotovení sádrokartonových konstrukcí.
Provádíme malířské práce, zhotovení štukových omítek, sádrových stěrek gletovaných, broušených a sříkných.
Naše společnost včetně našich zaměstnanců má na dané profese vystavené certifikáty a osvědčení. Pracovníci se pravidelně účastní školení popř. rekvalifikačních kurzů.

O AHstav s.r.o.

Jsme menši stavební firma založena na dlouholetých zkušenostech s širokým výběrem prací. Naším cílem je poskytovat služby vysokých kvalit s koncentrací na spokojenost zákazníka, kterému nasloucháme a snažíme se co nejvíc vyhovět jeho individuálním požadavkům.

Nabídka práce

29. duben 2020

Naši partneři

©2020 AH stav s.r.o. All Rights Reserved.

Search